Kështu duket Almeda Abazi në muajt e fundit të shtatzënisë

Almeda Abazi është duke shijuar muajt e fundit të shtatzënisë.

ShowBiz

13/03/2019 16:19

Modelja, prezantuesja e së fundmi edhe këngëtarja shqiptare është në muajt e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman janë në pritje të një djali, që pritet të vijë në jetë edhe pak ditë.

E siç shihet në këtë foto, Almeda duket e njëjtë dhe mjaft në formë, pamja e së cilës është për tu admiruar.

Kujtojmë që ajo është martuar para dy viteve me aktorin turk që tek ne njihet në rolin e ‘Çënar’. /Lajmi.net/