Kështu dukej Ardit Gjebrea kur ishte 1 vjeç (FOTO)

Ardit Gjebrea është një ndër emrat më të spikatur të botës së medias.

ShowBiz

27/11/2015 15:20

Kohëve të fundit shumë personazhe publike kanë hapur arkivat për të gjetur foto nga fëmijëria e tyre.

I fundit që e ka bërë këtë është artisti dhe prezantuesi i njohur nga Shqipëria, Ardit Gjebrea.

Ai në llogarinë e tij në Instagram, ka postuar një foto kur ishte vetëm 1 vjeç, transmeton lajmi.net.

Në përshkrim të fotos ai ka shkruar: “Hahahaha. Kur mbusha 1 vjeç. Mund të isha bërë edhe aktor humori me atë fytyrë”./lajmi.net.