Kështu dukej Adelina para disa viteve (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha sot është një nga femrat më seksi të showbizit.

ShowBiz

08/02/2016 19:32

Por dikur para disa viteve ajo kishte një pamje tjetër, buzë më të holla, vetulla të shtrembura si dhe pa mollëza, ndërsa sot, buzët e saj janë më të trashura, mollëzat më të theksuara si dhe vetullat më të dendura dhe të formësuara.Shiheni foton më poshtë dhe vërejeni vet dallimin. /10minuta/