Kështu argëtohen Messi dhe Suarez (VIDEO)

Futbollistët e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez, ishin të ftuar në një shfaqje televizive në një televizion japonez.

Sport

20/12/2016 19:42

Messi dhe Suarez ishin vënë në sprovë ku duheshin të godisnin me top një dron në lëvizje.

Pas disa tentativave të dështuara, 7 sekonda para se të mbyllej gara Suarez ia doli ta qëlloi dronin, për ta mposhtur Messin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.