“Kërset” dajaku mes kunatave në Prizren, njëra e rrah tjetrën

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në Prizren. Atje, dje rreth orës 21:30, një grua është sulmuar fizikisht nga kunata e saj, shkruan lajmi.net. Viktima ka pranuar të marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/

Lajme

13/08/2022 08:37

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në Prizren.

Atje, dje rreth orës 21:30, një grua është sulmuar fizikisht nga kunata e saj, shkruan lajmi.net.

Viktima ka pranuar të marrë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/