Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

Këngëtarja shqiptare zhvishet në mes të borës: A ma nxehtë brenda a jashtë?

11:44 | 16 Janar 2021

Foto: Instagram

Vesa Smolica e bëri ‘nxehtë’ në mes të dimrit.

Këngëtarja Vesa Smolica ka provokuar fansat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi e veshur vetëm me bikini dhe një xhaketë në një ambient të mbuluar me borë, ndërsa po mbante në duar një shishe verë.

Këngëtarja nuk po e ndjente të ftohtit, teksa shfaqi linjat trupore e veshur me bikini në temperatura të ulëta.

“A ma nxeht mrena a jashte? 😝🥶”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotografive provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VESA SMOLICA (@smolicavesa)

Nuk munguan pëlqimet e komentet e ndjekësve sipër këtyre imazheve atraktive të saj.

Kujtojmë se “Kaj” titullohet projekti i fundit nga Vesa Smolica, i cili u publikua në tetor të vitit të kaluar. /Lajmi.net/