Këngëtarja shqiptare: Robert Berisha mashkulli më seksi i estradës – Lajmi.net
Këngëtarja shqiptare: Robert Berisha mashkulli më seksi i estradës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:19, 12 February 2019
Është shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja, Adelina Emini ka qenë protagonistja e radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”, e cila duhej të zgjedhte mes emrave të njohur, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kush është mashkulli më seksi në estradë, Robert Berisha apo Capital T?, Emini zgjedh njërin prej tyre që mund ta mësoni përmes stories së mëposhtme.

Përveç kësaj, Adelina bën zgjedhje tjera edhe më interesante. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO