Këngëtarja pozon nudo, tregon shenjat e gjirit të hequr (Foto)

Këngëtarja e njohur Anastacia ka marrë një vendim të madh në jetën e saj.

ShowBiz

22/11/2016 18:13

Ajo ka realizuar një fotoset nudo për revistën ‘Fault’përmes të cilës ka zbuluar shenjat e mastektomisë apo që njihet si heqja e gjirit, shkruan lajmi.net

Këtë gjë këngëtarja e ka bërë pas luftës që kishte kundër kancerit dhe kishte bërë mastektomi të dyfishtë njëherë në vitin 2003 e më pas në 2013./lajmi.net

3aa6f11e00000578-3960458-image-a-41_1479816931974 3aa6f0f600000578-3960458-image-a-40_1479816920003