Këngëtarja e njohur zgjedh mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës – Lajmi.net
Këngëtarja e njohur zgjedh mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:09, 15 April 2019
Remzie Osmani është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy artisteve të njohura, Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit.

Remzie Osmani ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në mesin e shumë pyetjeve, kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës.

Remzia kishte fjalë të mëdha për të dy këngëtaret.

Ndiqen videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:57 mund të kuptoni përgjigjen e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO