Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Këngëtarja e njohur thyen heshtjen, publikon foton e parë me të dashurin

18:32 | 13 Nentor 2019

Këngëtarja ka publikuar foto me të dashurin.

Këngëtarja e famshme Demi Lovato duket e gatshme për një dashuri të re.

Konkretisht, këngëtarja nisi një lidhje sekrete me Austin Wilson, dhe tani më në fund ajo ka ndarë atë me ndjekësit e saj në Instagram, transmeton Kp.Demi postoi një selfie duke u puthur me Austin. Ai nuk mban bluzë dhe ajo është e veshur me një edicion të rehatshëm.

“Zemra ime”, shkruan Demi krahas fotografisë, duke konfirmuar romancën e tyre.

Austin postoi një fotografi të ngjashme në profilin e tij, me më shumë se 60,000 përcjellës.