Këngëtarja e njohur shqiptare kalon natën në spital, ja çfarë ka ndodhur

Këngëtarja shqiptare mbrëmë gjithë natën e ka kaluar në spital.

ShowBiz

06/03/2019 15:09

Këngëtarja Besa Kokëdhima e ka publikuar një foto në Instastory nëpërmjet të cilës ka treguar se natën e ka kaluar në spital, shkruan lajmi.net.

Arsyeja ka qenë sepse ajo nuk ishte edhe aq mirë me shëndetin dhe kjo shkak i një gripi.

“Kalova natën në spital për shkak të komplikimeve të gripit. Tani e di përse duan infermiere shqiptare në Evropë. Ata nuk mund të ma merrnin gjakun pa ma dëmtuar krahun”, ishin fjalët e Besës e cila duket se po mjekohej në një spital jashtë vendit./Lajmi.net/