Këngëtarja e njohur feston ditëlindjen, ky është urimi i Lorit

Violeta Kajtazi është këngëtare shumë e dashur për publikun.

ShowBiz

28/04/2018 13:01

Për Violetën sot është një ditë e veçantë, kjo ngase këngëtarja feston ditëlindjen, e në këtë ditë ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Siç e kemi parë në shumë parqitje publike, këngëtarja ka raporte shumë të mira me Loreta Kaçkën, me të cilën janë shumë shpesh bashkë nëpër mbrëmje muzikore.

Lori ka uruar në mënyrë të veçantë Violetën, me një fotografi të shkrepur nga vetura, ajo ka shkruar “Urime ditëlindjen Zemrushe”.

Këngëtarja nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por performon në ahengje familjare. /Lajmi.net/