Këngëtarit të famshëm i ndodhi e njëjta gjë si Ledrit në skenë, i hodhën sutjenat dhe…

9:00 | 9 Nentor 2018

The Weeknd është njëri nga artistët më të pëlqyer në botë.

Reperi The Weeknd është mjaft i angazhuar si në projekte e po ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan lajmi.net

Së fundmi atij i ndodhi një gjë e pazakontë në skenë teksa po performonte në një koncert në Toronto të Kanadasë, një fanse ia hodhi sutjenat në prani të të dashurës së tij, modeles Bella Hadid.

Artisti 28 vjeçar mori të brendshmet dhe u tha fansave: “Do të më futni në telashe këtu”.

E njëjta gjë i ndodhi edhe reperit, Ledri Vula në një nga koncertet e tij në Gjakovë . Një fanse i zhveshi sutjenat dhe ja hodhi në skenë në momentin që filloi performancën, duke e ndërprerë atë në një moment.

Ndryshe, The Weeknd ka zbuluar se është duke punuar në albumin e tij të gjashtë. /Lajmi.net/

The Weeknd/DailyMail
The Weeknd/DailyMail