Këngëtari i njohur, baba për herë të dytë (Foto)

Në 35 vjetorin e tij, këngëtari shumë i dashur për publikun dha një lajm të mrekullueshëm.

ShowBiz

22/08/2017 17:58

Vedat Ademi ka treguar se po bëhet sërish baba, nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagram ku shihet me gruan e tij dhe foshnjen (djalin) që ka ajo në bark, shkruan lajmi.net

Pikërisht me këtë foto ai i ka falenderuar të gjithë ata që e uruar me rastin e ditëlindjes. Kujtojmë se Vedati është baba edhe i një djali të cilit shumë shpejt do t’i vie në këtë botë vëllau i vogël./Lajmi.net/