Këngëtarët urojnë 8 marsin

Dita e gruas nuk po kalon pa uruar nga të gjithë, madje edhe nga fytyrat publike. Përmes rrjeteve sociale, ata po urojnë të gjitha nënat dhe gjitha gratë e botës.

ShowBiz

08/03/2015 16:21

Përveç fjalëve të bukura, ata po postojnë dhe fotografi me nënat e tyre duke i prezantuar ato përpara ndjekësve të tyre.

Zanfina Ismaili, Shpat Kasapi, Shkurte Gashi, Noizy, Adelina Berisha, Agnesa Vuthaj janë vetëm disa nga emrat e njohur që kanë prezantuar nënat e tyre. Më poshtë keni disa nga këto foto e urimet:

Zanfina Ismaili : Urime 8 Marsi te gjitha grave dhe nenave shqipetare! Ju jeni sinonim i grave te forta,qendrueshme dhe heroike ne bote!