Kënga e re e Getinjos është në ‘furrë’, reperi zbulon një pjesë të saj – Lajmi.net
Kënga e re e Getinjos është në ‘furrë’, reperi zbulon një pjesë të saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:46, 15 April 2019
Getinjo së shpejti publikon projektin e ri.

Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti sjell këngën më të re, shkruan lajmi.net.

Madje, ai publikoi një video, në të cilën tregon pak nga kjo këngë, që do ta shoqërojë me videoklip.

Titulli i këngës është “Selfmade”, ndërsa datën e publikimit nuk e ka bërë të ditur.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Getinjo është “Sillet”, që është pritur shumë mirë nga fansat e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO