Kënga e Javës – Java 11 – Voto – Lajmi.net
Kënga e Javës – Java 11 – Voto
Autori: Lajmi.net Entertainment 20:21, 11 November 2015
Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës.

Lajmi.net rikthehet me top listën ‘Kënga e Javës’

Nga kjo javë mund të vazhdoni të votoni për këngën që ju pëlqen më shumë dhe çdo javë të zgjidhni këngën hit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO