Kendal Jenner tregon format për revistën “LOVE” (FOTO)

Modelja Kendall Jenner me një fotosesion tjetër të suksesshëm.

ShowBiz

06/02/2016 10:30

Kendall Jenner ka pozuar për revistën “LOVE” ku sigurisht, duket fantastike.

Supermodelja është pjesë e kampanjës së radhës të kësaj reviste, këtë herë e titulluar ‘Love Club’, tranmseton lajmi.net.

Kendall shihet në një palë bikini një-pjesëshe të zeza ndërsa pjesë e kësaj kampanje janë edhe Rita Ora, Gigi Hadid, Selena Gomez dhe Emily Ratajkowski./lajmi.net

Reality bites! Kendall proved her talents extend far beyond appearing on a reality show as she smouldered in a recent shoot for LOVE magazineCover girl: Kendall gets her own cover on Issue 15