“Kemi ngurruar ta ndajmë këtë lajm”, Einxhel publikon portretin e parë familjar

Javën e kaluar çifti, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz konfirmuan se do bëhen prindër për herë të parë. Këtë lajm dyshja e bënë publik me anë të një video emocionuese ku Einxhel tregoi barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net. Ndërsa sot moderatorja ka publikuar një imazh të ri të cilin e cilësoi si portretin e parë…

ShowBiz

23/08/2022 10:27

Javën e kaluar çifti, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz konfirmuan se do bëhen prindër për herë të parë.

Këtë lajm dyshja e bënë publik me anë të një video emocionuese ku Einxhel tregoi barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot moderatorja ka publikuar një imazh të ri të cilin e cilësoi si portretin e parë familjarë, ku edhe tregoi se ata kanë ngurruar që ta ndajnë këtë lajm.

“First family portret! Ka kaluar një javë tashmë nga dita që e ndamë gëzimin tonë me ju dhe nuk kam mundur dot t’ju përgjigjem të gjithëve sepse telefonat tanë janë bllokuar nga dashamirësia e mesazheve tuaja!”- shkroi ajo. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)