Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Kejvina shfaq fizikun e përsosur me vallëzime sensuale

8:49 | 23 Shkurt 2021

Foto: Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për format trupore të bujshme.

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale e cila ka mledhur rreth 700 mijë ndjekës duke publikuar imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale, duke mahnitur të gjithë me paraqitje perfekte gjatë gjithë kohës.

Së fundmi ajo publikoi një video ku përshëndeti ndjekësit e saj me një vallëzim mjaft sensual.

Ajo shihet duke vallëzuar me bluzën e shkurtër teksa vë në fokus format trupore./Lajmi.net/