Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë

19:38 | 15 Maj 2019

Kesi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Stresin.

Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar shpesh se është shumë e dashuruar në reperin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht se çfarë ndodhë ajo gjithmonë po i qëndron pranë dhe mund të konsiderohet një shembull i mirë për t’u ndjekur.

Së fundmi Keisi ua ka kujtuar madje ndjekësve të saj se sa e dashuruar është dhe se tani e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë.

Këtë e bëri duke shkëputur një thënje të novelistit amerikan, Nicholas Sparks.

“Unë më në fund e kuptova se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë. Dashuri do të thotë kur ti brengosesh për lumturinë e tjetrit më shumë se për vete, pavarësisht faktit se sa e dhimbshme mund të jetë zgjedhja që hasni”, shkruan në tekstin që Keisi e ka publikuar si foto në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by ????? ?????? (@bkc___) on