Keisi konfirmoi lidhjen e dikurshme me Lorencin, reagon Sabiani: Të pres jashtë të të tërheq veshin

Sonte u konfirmuar lidhja e Lorencit dhe Keisit jashtë “BBVA”. Të gjithë e vlerësuan si të ulët nga ana e Lorencit, pasi ishte ai cili e zbuloi këtë lidhje, shkruan lajmi.net. Lidhur me këtë ka reaguar Sabiani, babai i Keisit, përmes një postimi në Instagram. Ai e do jashtë bijen e saj, pasi sipas tij…

ShowBiz

26/03/2023 00:15

Sonte u konfirmuar lidhja e Lorencit dhe Keisit jashtë “BBVA”.

Të gjithë e vlerësuan si të ulët nga ana e Lorencit, pasi ishte ai cili e zbuloi këtë lidhje, shkruan lajmi.net.

Lidhur me këtë ka reaguar Sabiani, babai i Keisit, përmes një postimi në Instagram.

Ai e do jashtë bijen e saj, pasi sipas tij ka shumë besëprema brenda shtëpisë.

Gjithashtu ai tha se e pret jasht ta tërheq veshin./Lajmi.net/