Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Keisi habit me përgjigjen kur e pyesin për Stresin, tani pas ndarjes

9:29 | 7 Nentor 2019

Keisi ka folur për Stresin dhe ka habitur me përgjigjen.

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi kohët e fundit po e shijojnë jetën pa njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Mirëpo tash që kanë kaluar disa javë dhe dikush prej ndjekësve e ka pyetur në mënyrë indirekte për Stresin, Keisi ka dhënë përgjigjen epike.

Keisi në Instagram tregoj se këngëtarja e preferuar e saj është Kida e kur u pyet për artistin e preferuar tha se është Stresi.

Në vazhdim ua sjellim përgjigjen e saj./Lajmi.net/