KB Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
KB Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:29, 11 July 2018
Sot është hedhur shorti për kualifikimet në Ligën e Kampionëve në basketboll dhe Sigal Prishtina do të përballet me Donar Gronigenin.

KB Prishtina do të përballet me këtë ekip në fazën e parë të kualifikimeve që ndahen në tri faza.

Për të siguruar grupet në garën evropiane Prishtinës i duhet të kalojë tri fazat.

Në rast të humbjes, Prishtina do të bëjë pjesë në Europe Cup.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO