Të Infektuar: 37.792

Të Shëruar: 23.274

Të Vdekur: 975

KB Peja me njoftim të rëndësishëm – garon edhe këtë vit në Superligën e Kosovës

18:45 | 11 Tetor 2020

KB Peja ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm për adhuruesit e basketbollit në Kosovë.

Peja është kryqëzuar përsëri nga BAT, si pasojë e mos kryerjes së obligimeve ndaj lojtarëve.

Gjithsesi, faqja zyrtare e klubit njofton se ata do të vazhdojnë kryerjen e të gjitha obligimeve si dhe do të garojnë edhe këtë sezon në nivelin më të lartë sportiv.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të KB Peja lidhur me vendimin. /Lajmi.net/

Letër e hapur informuese !!!Të nderuar dashamirë dhe tifozë të Klubit, Ndihemi të obliguar të ju njoftojmë që pas…

Gepostet von KB Peja am Sonntag, 11. Oktober 2020