KB Bashkimi ia shkakton humbjen e parë Sigal Prishtinës – Lajmi.net
KB Bashkimi ia shkakton humbjen e parë Sigal Prishtinës
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 21:25, 15 March 2018
KB Bashkimi ia ka shkaktuar humbjen e parë kampionëve të Sigal Prishtinës.

Është dashur të pritet java e 22-të për të parë humbjen e parë të Sigal Prishtinës në Superligën e Kosovës në basktboll.

Është skuadra nga Prizreni, KB Bashkimi që ka mposhtur 91:84 kryeqytetasit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO