Katy Perry nudo për Moschino-n

Fytyra e re e Moschino-s nuk u shmanget detyrave të saj të reja. Katy Perry postoi 5 foto të fushatës publicitare në Instagram, ku këngëtarja shihet me rroba dhe aksesorë të Moschino-s.

ShowBiz

16/06/2015 16:00

Në njërën prej fotove, 30-vjeçarja shihet krejtësisht nudo, e mbuluar vetëm me një peliçe. Në dorë mban një çantë Moschino shumëngjyrëshe.

Dy orë pas postimit në Instagram, fotoja mori 268 mijë “like” dhe 6 mijë komente.

29A3A79600000578-0-image-a-1_1434378990185

29A5CB9A00000578-3124926-image-m-7_1434397312727
29A497BB00000578-3124926-image-a-6_1434382796624
29A5576B00000578-3124926-image-a-5_1434397302694
29A5484000000578-3124926-image-a-1_1434387581715