Katy Perry me dukje elegante merr pjesë në “Country Music Association Awards”

Ajo preu një figurë elegante me një fustan lëkure te Vivienne Westwood në ceremoninë e 55-të vjetore të Country Music Association Awards në Nashville, Tennessee të mërkurën mbrëma.

ShowBiz

12/11/2021 15:06

Këngëtarja, 37 vjeçe, u shfaq me fustanin ngjyrë kafe që përqafonte figurën dhe tregoi flokët e zeza të sapo ngjyrosura, transmeton lajmi.net.

Ajo dokumentoi procesin e ngjyrosjes në Instagram përpara se të merrte pjesë në çmime, duke shkruar: “Unë thjesht mendoj se është koha për t’u dhënë atyre gjithçka që duan”.

Ylli kishte kornizën e saj të tonifikuar të ekspozuar në fustanin që ishte ngjitur në bel dhe kishte një dizajn me një shpatull.

Katy kishte një aksesor me një gjerdan të gjatë me perla, i cili i binte në pjesën e përparme të fustanit të saj dhe flokët e errëta të fiksuara mbrapa, ndërsa zgjodhi një pamje magjepsëse të grimit.

Krijuesja e hiteve të Firework gjithashtu shkoi në Instagram për të shfaqur pamjen, duke mbishkrimin e fotove të saj: “Unë mendoj se është koha për t’u dhënë atyre gjithçka që duan #viviennewestwood #cmaawards”./Lajmi.net/