Katërmbëdhjetë paraqitjet lakuriq të Bleona Qeretit – Lajmi.net
Katërmbëdhjetë paraqitjet lakuriq të Bleona Qeretit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:16, 14 March 2018
Këngëtarja Bleona Qereti që nga fillimet e para të karrierës muzikore ka qenë emër i komentuar.

Por kjo është rritur pas guximit që mori për të pozuar pa asnjë rrobë në trup, shkruan lajmi.net

Këtë, këngëtarja shqiptare e ka bërë disa herë madje disa poza edhe i ka ri-përsëritur vetëmse ua ka ndërruar vendin e realizimit të fotosesioneve.

Bleona, shihet se është e dashuruar pas trupit të saj prandaj nuk nguron t’i publikoj e ri-publikoj imazhet e tilla tek të cilat mund t’ua vësh pa problem mbishkrimin +16.

Përveç imazheve të realizuara në mënyrë profesionale para një fotografi profesionist, Qereti edhe në plazh nuk mund t’i bartë dot sytjenat andaj është kapur disa herë duke bërë plazh në mënyrë të tillë.

Në vazhdim ju sjellim katërmbëdhjetë fotografitë në të cilat ajo shihet e zhveshur, e që në fakt ishin paraqitjet më të komentuara në media duke mos e lënë anash edhe paraqitjen e saj të fundit në ‘Oscars’ ku shfaqet me rrjetë gjysmë e zhveshur./Lajmi.net/

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO