Katër persona rrahen për pronë në Viti – Lajmi.net
Katër persona rrahen për pronë në Viti
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:38, 29 December 2017
Katër pesona janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor në Beguncë të Vitisë.

Lidhur me rastin janë arrestuar të katër personat e dyshuarit.

Policia njofton se me vendim të prokurorit ata janë dërguar në mbajtje.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO