Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Katër muaj pasi u bë nënë, Rona Nishliu publikon videon e veçantë me vajzën

9:42 | 14 Nentor 2019

Rona Nishliu po e shijon çdo moment me vajzën e saj.

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu, para katër muajsh solli në jetë fëmijën e saj të parë gjinia e së cilës ishte vajzë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj vendosën që vogëlushen ta pagëzojnë me emrn Noa.

Tani që jeta e këngëtares është ndryshuar ajo po shijon çdo moment të të bërit nënë. Së fundmi e ka publikuar një video duke u argëtuar me të./Lajmi.net/