Karius vazhdon me gabime, vjen reagimi nga Klopp – Lajmi.net
Karius vazhdon me gabime, vjen reagimi nga Klopp
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:34, 11 July 2018
Jurgen Klopp ka përkrahur portierin Lloris Karius.

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka përkrahur portierin Lloris Karius pas gabimit në miqësoren ndaj Tranmeres.

“I tillë është futbolli, ju pësoni gola kur dikush bën një gabim. Nuk është e mirë, por e tillë është jeta”, deklaroi Klopp.

Karius është nën presion pas dy gabimeve në humbjen e Liverpoolit nga Real Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO