Karikatura e ditës (Foto)

Duket se Brazili nuk e ka ndier shumë mungesën e Neymarit në takimin e djeshëm ndaj Venezuelës, me një Thiago Silva i cili ishte në një formë jashtëzakonisht të madhe.

Sport

22/06/2015 12:54

Neymar është ndëshkuar me karton të kuq në takimin ndaj Kolumbisë, teksa nëna e sulmuesit kolumbian Bacca, ka thënë se ajo do të vepronte edhe më keq se që ka vepruar sulmuesi.

Sidoqoftë, Brazili nuk e ka ndier shumë mungesën e Neymarit në takimin e djeshëm ndaj Venezuelës, me një Thiago Silva i cili shkëlqeu pasi ishte në një formë tejet të lartë.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo tema e karikaturës së radhës që është publikuar nga Omar Momani në faqen mjaft të njohur sportive, goal.com.

Karikatura