Karikatura e ditës (Foto)

Mesfushori i Dortmundit, Ilkay Gundogan gjatë ditës së djeshme ka konfirmuar se ka gjasa reale që të transferohet te skuadra e Bayernit dhe te ajo e Barcelonës, por edhe te Manchester United.

Sport

01/06/2015 15:56

Gara për të siguruar shërbimet e Gundoganit po bëhet çdo ditë dhe më e nxehtë, duke marrë parasysh faktin që mesfushori do të largohet nga Dortmundi.

Është vet lojtari i cili e ka konfirmuar një gjë të tillë, duke thënë se gjatë kësaj vere pritet të transferohet te Bayerni, Barcelona apo Manchester United.

Dhe,ka qenë pikërisht kjo, tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga Omar Momani në goal.com.

Karikatura