Karikatura e ditës (Foto)

Pas eliminimit nga gjysmëfinalja e Ligës së Kampionëve, Guardiola ka thënë se shpreson që këtë trofe ta fitojë skuadra e Barcelonës.

Sport

13/05/2015 17:07

Pep Guardiola është eliminuar nga ish-skuadra e tij, Barcelona në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Dhe, pas eliminimit, Guardiola ka thënë se shpreson që trofeun e Ligës së Kampionëve ta fitojë skuadra e Barcelonës.

Ishte pikërisht kjo tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga goal.com.

Karikatura