Karikatura e ditës (Foto)

Pep Guardiola ka konfirmuar edhe një herë tjetër se do të jetë te skuadra e Bayernit edhe gjatë sezonit tjetër.

Sport

12/05/2015 17:54

Kohëve të fundit është folur për një transferim te Guardiolës te Manchester City.

Sidoqoftë, është vet trajneri i bavarezëve ai i cili e mohon një gjë të tillë, duke thënë se do të jetë te Bayerni edhe në sezonin tjetër.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga goal.com, ku shihet Guardiolën duke e lidhur vetën në karriken e trajnerit të Bayernit.

Karikatura