Karikatura e ditës (Foto)

Steven Gerrard dje u përballë në Stamford Bridge ndaj Chelseas, duke u duartrokitur nga tifozët vendas në momentin kur po largohej nga fusha.

Sport

11/05/2015 14:36

Tifozët e Chelseas e kanë duartrokitur Steven Gerrardin në momentin kur ai po largohej nga loja.

Përpos tifozëve, ishte edhe Mourinho ai që ka duartrokitur Gerrardin, për të cilin tha se ndien keqardhje që do të largohet nga Liverpooli.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga goal.com.

Karikatura