Karikatura e ditës (FOTO)

Menaxheri i Chelseas, Jose Mourinho ka përfunduar në karikaturën e ditës së sotme.

Sport

30/04/2015 17:53

Chelsea është duke u akuzuar se zhvillon lojë monotone, por Jose Mourinhos nuk i intereson dhe është duke shkuar me hapa të sigurt drejt titullit të kampionit në Premierligë.

Në fakt, strategu portugez ka përfunduar në karikaturën e ditës ku shihet duke i hipnotizuar në gjumë rivalët e Premierligës, Arsenal, Manchester United e Manchester City.