Karikatura e ditës

Omar Momani ka vazhduar me karikaturat e tij të famshme të futbollit, teksa të radhës ia ka kushtuar skuadrës së Chelseas.

Sport

15/03/2015 14:40

Manchester City pësoi humbje turpëruese në takimin e djeshëm kundër Burnleyt.

Dhe, pas këtij takimi, Chelsea është lider i padiskutueshëm për të fituar titullin e Premier Ligës.

Në këtë karikaturë, shihet Mourinho së bashku me Diego Costën, duke ia vjedhur Pellegrinit titullin e Premier Ligës.