Kaq vite diferencë në moshë ka Robert Berisha me të dashurën e re Lauretën

Këngëtari, Robert Berisha tash e sa kohë është në qendër të vëmendjes shkak i jetës personale.

ShowBiz

03/06/2022 12:45

E kjo pasi ai para pak kohësh konfirmoi lidhjen me modelen, Laureta Maqedonci, shkruan lajmi.net

“Dashuria nuk njeh moshë”, kjo thënie vlen edhe për dyshen ku çifti kanë hiç më pak se 18 vjet diferencë në moshë.

Derisa, Robert Berisha ka lindur më 1978 do të thotë ka 44 vjet, ndërsa Laureta ka lindur më 1996 dhe është 26 vjeçare.

Ndryshe çifti shihen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit dhe shpesh ndajnë imazhe të ndryshme së bashku.   /Lajmi.net/