Kaq tërheqëse shfaqet Morena Taraku në imazhet e fundit

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku vazhdon të mbetet njëra nga personazhet publike me të komentuara.

ShowBiz

04/05/2022 23:50

Postimet e Morenës në rrjetet sociale, jo rrallë herë marrin vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë gjatë kohëve të fundit, modelja vazhdon të mbetet aktive me postime në rrjete sociale ku ndan përditshmërinë e saj me fansat.

Morena së fundmi ka ndarë disa imazhe në rrjetin social Instagram ku shfaqej mjaft tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

“MAD ✅”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe, Morena së fundmi nuk ka paralajmëruar ndonjë rikthim në muzikë dhe nuk dihet nëse është duke përgatitur ndonjë projekt të ri muzikor. / Lajmi.net/