Kaq shumë ka shtuar peshë Selena Gomez, e dëshmon me fotot nga plazhi – Lajmi.net
Kaq shumë ka shtuar peshë Selena Gomez, e dëshmon me fotot nga plazhi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:59, 12 February 2019
Selena Gomez bashkë me shoqet e saj po relaksohen në pushime, madje kanë një arsye për të festuar.

Selena Gomez ka zgjedhur që përmes rrjeteve social t’i bëjë dedikim special shoqes së ngushtë para martesës, shkruan lajmi.net.

“Shoqja ime e ngushtë po martohet, kështu që ne po festojmë për të! Zonja Lopez e ardhshme”, ka shkruar Gomez.

Këngëtarja ia ka shoqëruar edhe disa fotografi këtij postimi, në të cilat shfaqet bashkë me shoqet e saj në plazh.

Në këto fotografi të bie në sy se sa shumë ka shtuar peshë këngëtarja. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO