Kaq kushton një bluzë e Dafina Zeqirit! – Lajmi.net
Kaq kushton një bluzë e Dafina Zeqirit!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:04, 13 September 2018
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri shquhet për stilin e veçantë.

Ajo që nga fillimi i karrierës ka rrëmbyer vëmendje të madhe nga publiku me stilin unik që posedon, shkruan lajmi net.

Daffy ka një kohë që është në Kosovë e cila po vazhdon të jetë aktive në mbrëmje të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Në një foto të fundit të marrë nga klipi ‘Kalon’ me Lumi B, Dafina ka të veshur një ‘bodysuit’, çmimi i së cilës është 70 euro.

Si çdo herë tjetër, faqja What They Wearin ka zbuluar shifrën e bluzës për të gjithë fansat e këngëtares Zeqiri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO