Kaq bukur duket gjoksi i Kidës, pas ndërhyrjeve kirurgjike

Kida është njëra ndër këngëtaret më simpatike të estradës shqiptare.

ShowBiz

05/05/2022 15:57

Gjatë mbrëmjes së kaluar ajo ka publikuar projektin e saj muzikor më të ri, shkruan lajmi.net.

Ky projekt është një bashkëpunim me Ledrin dhe titullohet “Tdu”.

Projekti është pritur mirë nga publiku, dhe gjithashtu është Kida ajo e cila ka marrë vëmendje në klip.

Në këtë videoklip, Kida mori vëmendje me dukjen e saj seksi dhe mjaftë joshëse.

Ajo çka bie në sy ishte gjoksi, i cili duket mjaftë bombastik falë ndërhyrjeve.

Më poshtë mund të shihni krahasimet e Kidës në klipet e mëparshme dhe këtë të fundit./Lajmi.net/