Publikohen incizimet: Mësuese e fëmijëve ditën, prostitutë natën (Foto/Video +18)

Një ruse është duke u ballafaquar me ligjin pas publikimit të disa incizimeve ku pretendohet se ajo është prostitutë.

Bota

25/01/2016 13:30

22 vjeçarja Katya Gorlova shihet në incizim thuajse krejtësisht e zhveshur dhe duke i pranuar rreth 30 funte nga një mashkull, raporton lajmi.net.Nursery teacher working as prostitute caught on hidden camera

Sipas Daily Mirror, thuhet se Gorlova i tregon mashkullit që puna e saj e vërtetë është mësuese e fëmijëve, dhe se ajo i mëson ata si të këndojnë dhe kërcejnë, transmeton lajmi.net.

Thuhet se Gorlova është duke planifikuar ta padit mashkullin i cili është përgjegjës për publikimin e këtyre incizimeve. /lajmi.net