Kapet momenti kur Donaldi i prek Beatrixës gjoksin në transmetim live

ShowBiz

20/01/2022 16:10

Çifti po e shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Donald Veshaj dhe Beateix Ramosaj, pothuajse vazhdimisht janë në qëndër të vëmendjes së publikut, shkruan lajmi,net.

Ndërkohë, edhe veprimet e tyre në “Big Brother VIP” komentohen gjithashtu.

Së fundmi, është publikuar një video teksa mund të shihet se si Donaldi e prek partneren e tij në pjesë intime edhe pse duke e ditur se janë në vezhgim të kamerave.

Teksa po qëndrojnë në oborrin e shtëpisë ka ndodhur ky moment, mbase edhe i sikletshëm për çiftin.

Kujtojmë se, Donaldi dhe Beatrixa janë të nominuar për eliminim, rezultat ky i cili do kumtohet nesër në edicionin e radhës që nis nga ora 21:00./Lajmi.net/