Kapet hajduti në një Qendër Tregtare në Tiranë me 37 karta të klonuara

23:06 | 5 Prill 2016

Policia shqiptare arrestoi mbrëmjen e së martës një person të dyshuar si mashtrues kompjuterik.

 

Kujtim Saqe  u ndalua në një qendër tregtare në Tiranë. Në momentin e ndalimit iu gjetën 37 karta bankare të klonuara.

Saqe ka qenë arrestuar edhe më parë për prodhim dhe mbajtje të armëve luftarake./lapsi.al