Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin, ja si do të quhet

23:58 | 8 Nentor 2019

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”.

Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net.

Reperi njoftoi për këtë gjatë një paraqitje të papritur në festivalin “Fast Company Innovation” në Nju Jork, të enjten.

Kanye tha: “Njerëzit thonë se është e rëndë të quash veten miliarder, por unë ligjërisht mund ta ndryshoj emrin tim në Christian Genius Billionare Kanye West për një vit, derisa ta kuptosh saktësisht se çfarë është … Do të jetë në targë. ”

Ai gjithashtu foli për ambiciet e tij presidenciale.

Duke iu drejtuar turmës ai tha: “Kur kandidoj për president në 2024 …”, në të cilën pikë audienca shpërtheu në të qeshura – e cila nuk kaloi mirë.

“Për çfarë po qeshni?”, tha ai. “Ne do të krijonim kaq shumë punë! Nuk do të vrapoj, do të eci”.

Reperi gjithashtu informoi turmën se “ekzistojnë vetëm katër elemente: toka, era, zjarri dhe uji. Dhe prandaj të luani me iPhonin tuaj është njësoj si të luani me papastërti ”.

42-vjeçari, i cili sapo ka lansuar albumin e tij, Jesus Is King, është me të vërtetë një i krishterë, rregullisht duke mbajtur seanca adhurimi muzikor në të gjithë SHBA, dhe në shtëpinë e tij në LA, të quajtur Shërbimi i Dielës.

Në fillim të këtij viti Forbes vlerësoi se pasuria e tij neto më 2019 ishte 187 milionë funta përmes shitjes së muzikës, brendit të veshjes dhe linjës së trajnimit. /Lajmi.net/