Kante dhe Courtois, së bashku te top klubi nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Kante dhe Courtois, së bashku te top klubi nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:02, 13 March 2018
"The Sun" ka njoftuar se klubi francez ka shfaqur interesim për portierin Thibaut Courtois dhe mesfushorin N'Golo Kante.

Paris Saint-Germain kërkon dy përforcime të mëdha nga Chelsea.

“The Sun” ka njoftuar se klubi francez ka shfaqur interesim për portierin Thibaut Courtois dhe mesfushorin N’Golo Kante.

Courtois dhe Kante janë në mesin e futbollistëve kryesorë te “Blues”, përcjell “lajmi.net”.

Por, PSG beson se mund t’i bindë të largohen nga Stamford Bridge, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO