‘Kam dëgju që e përdor mirë fotoshopin’, Enca i përgjigjet S4MM – Lajmi.net
‘Kam dëgju që e përdor mirë fotoshopin’, Enca i përgjigjet S4MM
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:54, 16 April 2019
S4MM së fundi befasoi të gjithë me një postim ku 'thumbonte' Encën, kjo e fundit iu përgjigj në mënyrë interesante.

S4MM përmes një postimi në InstaStory e kishte  ‘thumbuar’ këngëtaren Enca Haxhia, shkruan lajmi.net.

“Foton e Coverit t’Albumit Ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e Perdoren mir Photoshopin”, ka shkruar reperi.

Në një postim në Instagram, Enca ka shpërndarë një artikull ku flitet për suksesin e saj, ndërsa titulli ishte “Të hash bukë nga fama e Encës”.

Këtë e ka ‘shfrytëzuar’ Enca për t’iu përgjigjur në mënyrë indirekte reperit S4MM, ajo shkroi vetëm fjalët “Ju bëftë mirë”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO